AMD Radeon 19.9.2 Sürücüleri

Borderlands 3 Destekli AMD Radeon 19.9.2 Sürücüleri Yayınlandı

In Haber, Oyun by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

AMD, Borderlands 3 oyuncuları için AMD Radeon Adrenalin 19.9.2 sürücülerini yayınladı.

AMD tarafından Borderlands 3 için optimize edilmiş olan güncel Adrenalin sürücüsü sunuldu. AMD Radeon 19.9.2 sürücüleri ile Radeon RX 5700 sahiplerinin oyunda yüzde 16’ya varan performans artışı elde edebilecekleri ifade ediliyor.

Yeni sürücü ek olarak, DirectX 12 ve Vulkan oyunları için Polaris tabanlı ekran kartlarına Radeon Image Sharpening (Radeon Görüntü Keskinleştirme) özelliğini beraberinde getiriyor. Bu özelliğin daha önce Navi tabanlı ekran kartlarında sunulduğunu da belirtelim. Bu özellik ile çok daha keskin görüntülerin tadını çıkartmak mümkün hale geliyor. Radeon ayarları kontrol panelinin Ekran kısmına eklenen seçenek üzerinden özelliği aktif edebiliyorsunuz.

Bu arada RX 590, RX 580/480 ve RX 570/470 özelliği desteklerken RX 560/460 modellerinin özelliği destekleyene GPU listesinde yer almaması ise dikkat çekiyor. Son olarak sürücüler her zaman olduğu gibi çeşitli hata düzeltmeleri de sağlıyor.

Güncellemeye ve sürüm notlarına bu adresten erişebilirsiniz. Ek olarak, Windows için Radeon Settings uygulaması üzerinden de güncelleme yapmanız mümkün.

İlginizi çekebilir: Borderlands 3 Sistem Gereksinimleri Açıklandı