Anasayfa Haber Batman: Arkham Trilogy ve Lego Batman Trilogy Ücretsiz Oldu

Batman: Arkham Trilogy ve Lego Batman Trilogy Ücretsiz Oldu

Lego Batman Trilogy Ücretsiz

Batman: Arkham Trilogy ve Lego Batman Trilogy ücretsiz olarak Epic Games Store’dan indirilebilir durumda.

Epic Games Store bu hafta ücretsiz olarak Batman: Arkham Trilogy ve Lego Batman Trilogy oyunlarını oyunculara sunuyor. Yani bu hafta toplamda 6 oyuna hiçbir ücret ödemeden sahip olma şansına sahipsiniz. Platformun bu kadar çok Batman oyunu vermesinin sebebi ise her yıl 26 Eylül tarihinin Batman Günü olarak kutlanıyor olması.

Batman: Arkham Trilogy sırasıyla Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knigt oyunlarından oluşuyor. Tüm oyunların geliştiricisi ise Rocksteady Studios. Bu üçlemeye dahil olmayan ve WB Games Montreal tarafından geliştirilen ön bölüm olarak nitelendirebileceğimiz Arkham Origins ise kampanyaya dahil değil.

Lego Batman Trilogy ise Yarasa Adam için kendi yaklaşımını getiren eğlenceli bir oyun üçlemesi olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda Green Arrow, Lex Luthor, Superman, Aquaman ve daha birçok DC Universe karakteri de yer alıyor. Bu üçlemede ise LEGO BatmanLEGO Batman 2 ve LEGO Batman 3 oyunları bulunuyor.

26 Eylül tarihine kadar ücretsiz olarak arşivinize katabileceğiniz oyunun sayfasına bu adresten erişebilirsiniz. Gelecek hafta Epic Games Store, Everything ve Metro 2033 Redux olmak üzere yine 2 ücretsiz oyun birden sunacak.

İlginizi çekebilir: Ghost Recon Breakpoint Açık Beta Tarihi Duyuruldu