Anasayfa Haber Bülten Nintendo Switch Lite Çıktı

Nintendo Switch Lite Çıktı

Nintendo Switch konsol ailesi, Nintendo Switch konsoluna katılan Nintendo Switch Lite’ın lansmanıyla bugün yeni bir üyeyi ağırlıyor.

Nintendo Switch Özellikleri: Mart 2017’de piyasaya sürülen oyun konsolu Nintendo Switch, üç farklı oyun modu sunuyor: konsolu bir Nintendo Switch yuvasına yerleştirerek TV modunda oynamak, Joy-Con kumandalarını paylaşarak masaüstü modunda oynamak ve avuç içi modunda oynamak.

Nintendo Switch Lite Özellikleri: Avuç içi modda Nintendo Switch oyunlarını oynamak için özel olarak tasarlanmış entegre kontrollere sahip hafif bir cihaz olan Nintendo Switch Lite, üç farklı renkte mevcut: sarı, gri ve turkuaz. Nintendo Switch Lite entegre kontrollere sahiptir ve Nintendo Switch’ten daha küçük. Kickstand’a sahip değil ve özel bir el oyun cihazı olarak TV’ye video çıkışını desteklemez.

Nintendo Switch Lite, el modunda oynanabilecek tüm Nintendo Switch yazılımını destekler. Dışarıda oynamak için pek çok fırsatı olan insanlar ve zaten amiral gemisi Nintendo Switch konsoluna sahip olan arkadaşlarınız veya ailenizle çevrimiçi veya yerel kablosuz çok oyunculu oynamak isteyenler için idealdir.

Ayrıca bugün çıkan The Legend of Zelda: Links Awakening aileye katılan yeni oyuncu oluyor. Link’in orijinal Game Boy sürümünün yeniden düzenlenmesinde oyuncular, garip ve renkli sakinlerin yaşadığı gizemli Koholint adasında karaya çıkacaklar. Link, eve dönüş yolunu bulmak için düşmanlarla savaşmalı, sayısız zindanları ele geçirmeli, adanın gizli sırlarını açığa çıkarmalı, büyülü müzik aletleri toplamalı ve uyuşuk Rüzgar Balıklarını uyandırmalı.

Bulmaca seven Nintendo Switch sahipleri, hızlı tempolu TETRIS 99 ve bugün başlayan Nintendo Switch Online’a 12 aylık üyelik içeren yeni bir paket de alabilirler. Bağımsız 12 aylık üyelik, oyunculara, TETRIS 99 ve yayımlanan DLC içeriğinin yanı sıra, Nintendo Switch Online’ın tüm özelliklerinden yararlanmaları için bir yıl veriyor.

 

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.