Anasayfa Haber PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Ekim 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Ekim 2019 ücretsiz oyunları The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 oldu.

PlayStation tarafından Ekim ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunları açıklandı. PlayStation her ay olduğu gibi PS Plus abonelerini yine ücretsiz oyunlar ile buluşturuyor. Bu ay ücretsiz dağıtılacak olan PlayStation Plus Ekim 2019 oyunları ise The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 olarak karşımıza çıkıyor.

Naugty Dog yapımı The Last of Us ilk olarak PlayStation 3 için Haziran 2013’te piyasaya sürülmüş ve Temmuz 2014’te The Last of Us Remastered olarak PlayStation 4’e de aktarılmıştı. Modern klasik olarak nitelendirilen oyunda, Joel karakteri ile Ellie adlı kız çocuğu ile tuhaf yaratıkların olduğu kıyamet sonrası bir ortamda hayatta kalmanız gerekiyor. Oyunun tam da 21 Şubat 2020 tarihinde Türkçe dublaj ile geleceği müjdelenen The Last of Us 2 öncesinde gelecek olması hala bu oyunu oynamayanlar için bir fırsat.

SIE San Diego Studio tarafından geliştirilen MLB The Show 19 ise bir beysbol simülasyonu. Beysbol ülkemizde çok popüler olmasa da PS4 için özel olan bu oyuna da bir şans verebilirsiniz. Özellikle MLB tarihinden önemli anların tekrar canlandırıldığı Moments modu oldukça keyifli gözüküyor.

1 Ekim’de sunulacak Ekim ayı PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını kütüphanenize eklemek için 4 Kasım tarihine kadar süreniz bulunuyor. 1 Ekim tarihine kadar Eylül ayı oyunları olan Batman: Arkham Knight ve Darksiders 3 ise hala indirilebilir durumda olacak.

İlginizi çekebilir: The Last of Us 2 Türkçe Dublaj İle Geliyor