Anasayfa Haber The Last of Us 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

The Last of Us 2 Çıkış Tarihi Duyuruldu

The Last Of Us 2 çıkış tarihi

Uzunca bir süredir sızıntılara konu olan The Last of Us 2 çıkış tarihi yayınlanan oynanış videosu ile duyuruldu.

Oyunseverlerin dört gözle beklediği The Last of Us 2 çıkış tarihi sonunda belli oldu. Bugün düzenlenen State of Play etkinliğinde resmiyet kazanan The Last of Us 2’nin çıkış tarihi ise 21 Şubat 2020 olarak açıklandı.

Bildiğiniz üzere oyunun yönetmeni olan Neil Druckmann bir süredir sosyal medya üzerinden The Last of Us 2’yi işaret ederek çeşitli nesneler paylaşıyordu. Druckmann, aynı amanda bu paylaşımlarıyla da bugün düzenlenen State of Play etkinliğini işaret etmişti.

Daha önceki sızıntılarda olduğu gibi merakla beklenen oyun State of Play etkinliğinde ilk kez oyunculara gösterildi. Bunun yanı sıra serinin yeni oyunuyla ilgili henüz detaylı bir açıklama yapılmadı. Ancak, yayınlanan oyun içi görüntüleri incelediğimizde bizleri dünyayı esir alan salgın sonrasında insanların yerleşim yerlerini kurmaya çalıştığını görmekteyiz.

Bu kısımda paylaşılan raporlara göre, söz konusu bu bölgelerin ise oyunun uğrak noktaları olacağı ön görülüyor. Aynı zamanda yayınlanan oynanış videosunda da görebileceğiniz gibi bizleri serinin ilk oyununa kıyasla oyun alanın daha geniş ve daha açık olduğunu da gözlemlemekteyiz.

Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri sürprizlerle dolu bugün yayınlanan The Last of Us Part 2 fragmanı ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir: PlayStation 5 Güç Verimliliği Konusunda İddialı Geliyor

 

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.