Anasayfa Haber The Last of Us 2 Türkçe Dublaj İle Geliyor

The Last of Us 2 Türkçe Dublaj İle Geliyor

PlayStation Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre, The Last Of Us 2 Türkçe dublaj ve altyazı desteği ile beraber piyasaya sunulacak.

Bildiğiniz üzere Sony, State of Play etkinliği ile beraber bir süredir gündemde olan oyunu olan The Last Of Us 2’nin 21 Şubat’ta piyasaya sürüleceğini müjdeledi. Yapılan bu resmi duyurunun hemen ardından PlayStation Türkiye’den de önemli bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada ise The Last of Us 2‘nin Türkçe dublaj ve altyazı desteğine ev sahipliği yapacağı belirtildi.

PlayStation Türkiye tarafınca yapılan açıklamayla beraber PlayStation 4′e özel olarak piyasaya sürülecek olan bu oyun aynı zamana tamamen Türkçe olarak piyasaya sürülecek. 2013 yılında PlayStation 3‘e özel olarak piyasaya sürülen ve satış rakamlarıyla rekor kıran oyunun devamı niteliğinde olan bu yapım şimdiden ülkemizdeki kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Son olarak, PlayStation Türkiye tarafından yayınlanan fragmanı  hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Last of Us Part II Çıkış tarihi ise 21 Şubat 2020 olarak duyuruldu.

 

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.