En Son NVIDIA Sürücüsü PC’nizi Ghost Recon Breakpoint için Hazırlıyor

In Haber by Recep BaltaşLeave a Comment

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim Cuma günü piyasaya sürülüyor. NVIDIA da bu bağlamda oyun için en uygun hale getirdiği 436.48 WHQL “Game Ready” sürücüsünü kullanıma sundu.

“Game Ready sürücüleri, sanal gerçeklik oyunları da dahil olmak üzere tüm yeni sürümler için mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunuyor. Yeni bir oyun çıkmadan önce, sürücü ekibimiz, her performans ayarlaması ve hata düzeltmenin dahil edilmesini sağlamak için son dakikaya kadar çalışıyor. İlk günden en iyi oyun deneyimini sunmayı amaçlıyoruz” diyor NVIDIA.

Firma, 436.48 sürücü sürümüne özel performans iddiaları eklemedi. Bununla birlikte, eğer bir GeForce grafik kartına sahipseniz ve Breakpoint oynamayı planlıyorsanız, bu sürücü ilginizi çekebilir. Öte yandan sürücünün üç gün erken çıkması, diğer kullanıcılar tarafından bildirilen, istenmeyen yan etkiler olmadığından emin olmak için biraz bekleyebileceğiniz anlamına geliyor.

Breakpoint için optimize edilmesinin yanı sıra, 436.48 sürücüsü, Asgard’ın Gazabı’ndaki Oculus Rift ve Rift S’deki en iyi performansı sağlayacak şekilde ayarlanmış ve HTC’nin yaklaşmakta olan Vive Cosmos VR başlığı için de destek ekliyor.

En yeni GPU sürücüsünü GeForce Experience ile alabilir ya da manuel olarak kurmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.