34 İnçlik Philips 346B1C Monitör Satışa Çıkıyor

In Bülten, Haber by Emin ÇıtakLeave a Comment

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, 34 inç kavisli UltraWide VA LCD monitörü Philips 346B1C’yi piyasaya çıkartıyor.

Philips 346B1C, UltraWide QHD 3440 x 1440 piksellik görüntüler sunuyor. 21:9 formatı, aralarında yan yana yapılan karşılaştırmalar, XXL hesap tablosu görüntülemesi, yüksek ayrıntılı CAD-CAM uygulamaları  gibi seçenekler sunuyor.

Ayrıca bölünmüş ekran ve çoklu cihaz üretkenliği kullanıcıların eş zamanlı olarak bir diz üstü bilgisayar ve bir PC gibi çoklu cihazlar üzerinde çalışmasını sağlayan MultiView teknolojisi ve tek bir monitör-tuş takımı-mouse konfigürasyonu kullanarak iki ayrı PC’yi kontrol etmelerini sağlayan MultiClient Entegre KVM anahtar sayesinde mümkün. Ekranda güç teminine sahip dahili bir USB-C dock istasyonu bulunuyor. Bu da, kullanıcıların kolay, tek kablolu kenetleme ve dizüstü bilgisayarları şarj olurken bile monitöre bağlanabilmesi gibi rahatlık sunabiliyor.

Philips’in yeni monitörü 180 derece sağa sola dönebilen, eğilebilen, yüksekliği ayarlanabilir ayak ve VESA montajı seçeneklerine sahip. Dahili PowerSensor, orada birinin bulunup bulunmadığını tespit edip ona göre ayarlama yapıyor, böylelikle de enerji maliyetlerini  yüzde 80’e dek düşürebiliyor.

Philips 346B1C monitörü, 660 doalar tavsiye edilen satış fiyatıyla Kasım 2019’da piyasaya sunulacak.