Anasayfa Haber Bülten DOOM 64, 2020 Yılında Geri Dönüyor

DOOM 64, 2020 Yılında Geri Dönüyor

23 yıllık efsane DOOM 64, DOOM Eternal ile beraber ön sipariş bonusu olarak sunulacak. Bethesda yeni içeriklerle gelen klasik oyunu için duyuru fragmanı yayınladı.

DOOM 64, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için DOOM Eternal ile birlikte ön sipariş bonusu olarak 20 Mart 2020’de piyasaya sürülecek. Nintendo Switch sahipleri DOOM64’ü 20 Mart’ta satın alabilecek ya da DOOM Eternal’ı ön siparişle satın almaları durumunda oyun ileri bir tarihte o platforma çıktığında bonus olarak DOOM64’ü alabilecekler. DOOM 64’ün çıkışıyla 23 seneden beri ilk defa, oyuncular bu klasik oyunu modern konsollarda oynayabilecek.

İlk defa 31 Mart 1997’de Nintendo 64 için çıkan DOOM 64, hem ana oyun ön siparişlerine hem de Rip and Tear Paketi’nin bir parçası olan Deluxe Edition’a dahil. Rip and Tear Paketi, aynı zamanda DOOT Revenant Oyuncu Görünümü’nü, Throwback Shotgun Silah Görünümü’nü ve “Cultist Base” hikaye seviyesinin, yeni mücadeleler ve sürprizler içeren yeniden düzenlenmiş versiyonu olan Cultist Base Master Seviyesi’ni de içeriyor.

İlginizi çekebilir: Steam Cadılar Bayramı, Sonbahar ve Kış İndirimleri Sızdı