NVIDIA GeForce 440.97

NVIDIA GeForce 440.97 WHQL Game Ready Sürücüleri Yayınlandı

In Haber by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

NVIDIA GeForce 440.97 WHQL Game Ready Sürücüleri Call of Duty: Modern Warfare ve The Outer Worlds için ilk gün desteği sunuyor.

NVIDIA tarafından Call of Duty: Modern Warfare ve The Outer Worlds oyunları için optimize edilmiş olan NVIDIA GeForce 440.97 WHQL Game Ready sürücüleri yayınlandı. Infinity Ward ve Obsidian imzası taşıyan her iki oyunun da aynı tarihte, yani 25 Ekim’de çıkacağını hatırlatalım. Ek olarak, CoD: Modern Warfare RTX, Ansel ve Highlights teknolojileri için de destek sunuyor. Bunlarla beraber pencere modundayken OpenGL veya Vulkan ile G-Sync kullanan uygulamalar için destek sağlanıyor.

440.97 sürümü ile önemli bir hata da düzeltilmiş durumda. NVIDIA GPU kullanan bazı dizüstü bilgisayarlarda G-Sync ile yaşanan flaşlar ve rastgele kare düşüşleri ortadan kaldırılmış. FIFA 19/ FIFA 20, Apex Legends, Star Wars: Battlefront II, World of Warcraft, Shadow of the Tomb Raider ve Forza Horizon 4, Battlefield V, Grand Theft Auto V için de hata düzeltmeleri geliyor.

Yeni NVIDIA sürücülerini GeForce Experince uygulaması üzerinden hemen indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıca, buraya tıklayarak da yine size uygun sürücüleri edinmeniz mümkün.

İlginizi çekebilir: Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri Belli Oldu