HyperX Red Anahtarlı Oyuncu Klavyeleri Satışa Çıkıyor

In Bülten, Haber by Deniz AslanLeave a Comment

HyperX, kendi markasını taşıyan anahtarlarını ve bu anahtarlarla sahip HyperX Alloy Origins oyuncu klavyelerini piyasaya sürüyor.

Satışa sunulan ilk HyperX klavye anahtarı olan HyperX Red mekanik anahtar, daha kısa çalıştırma noktası ve 80 milyon tıklamalık ömrüyle performans ve uzun vadeli dayanıklılık sunmayı amaçlıyor. HyperX Alloy Origins mekanik klavye ise HyperX anahtarlarına sahip ilk tam boy oyuncu klavyesi olma özelliğine sahip.

Alloy Origins’te fırçalanmış kaplamaya sahip alüminyum gövde yer alıyor. Alloy Origins, aydınlatma ve makrolar için kişiselleştirme özelliklerine sahip HyperX Ngenuity yazılımıyla birlikte geliyor. Bu yazılımla her tuşta ayrı aydınlatma efekti ayarlanabiliyor. USB Type C – USB Type A klavye kablosu, istenildiği zaman çıkarılabiliyor.

Alloy Origins’te bulunan özel oyun modları ile kullanıcılar hangi tuşların çalışıp çalışmayacağına karar verebiliyor. Atanan makro tuşları makro arşivine kaydedilebiliyor. Kullanıcılar kendilerine en uygun pozisyonu bulmak için üç farklı açıdan birini seçebiliyor. Kullanıcılar HyperX Ngenuıty yazılımıyla üç adet Alloy Origins profilini dahili belleğe kaydedip istedikleri yerde kullanabiliyor. Üründe yüzde 100 anti-ghosting ve tam N-tuş geçişi gibi özellikler de bulunuyor.

HyperX Red Anahtar Özellikleri

Çalışma Şekli: Doğrusal
Çalıştırma Gücü: 45g
Tuş Vuruş Mesafesi: 1,8 mm
Toplam Basma Mesafesi: 3,8 mm
Kullanım Ömrü: 80 milyon

Alloy Origins Mekanik Oyuncu Klavyesi Özellikleri

Tür: Mekanik

Arka Aydınlatma: RGB (16.777.216 renk)

Işık efektleri: Her tuşta RGB aydınlatma* ve 5 parlaklık seviyesi.

Dahili bellek: 3 profil

Bağlantı türü: USB Type-C – USB Type-A

Anti-ghosting: Yüzde 100 anti-ghosting

Tuş geçişi: N-tuş modu

LED göstergesi: Evet

Media kontrolleri: Evet

Oyun Modu: Evet

İşletim sistemi uyumu: Windows 10, 8.1, 8, 7

Kablo: Ayrılabilir, Örgülü, 1.8 metre

Boyutlar: Genişlik 442.5 mm, Derinlik 132.5 mm Yükseklik 36.39 mm

Ağırlık: (Klavye ve kablo) 1075 gram