Call of Duty Modern Warfare İçin İki Yeni Oyun Modu Geliyor

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Modern Warfare için gelecek olan iki yeni oyun modu oyunun verilerinde yapılan inceleme sonucunda ortaya çıktı.

Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Modern Warfare, bildiğiniz üzere hali hazırda 10 farklı oyun modu ile piyasaya sürülmüştü. Bu modlar ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran yapımcı firma, bahsi geçen bu 10 modun haricinde geçtiğimiz günlerde oyuna Gunfight ve Cyber Attack modlarını da dahil etmişti.

Ancak, görünen o ki Activision oyunu bu modlar ile sınırlamak istemiyor. Son paylaşılan raporlara göre, yakın zaman içeresinde iki yeni oyun modunun da oyuna ekleneceğini görmekteyiz.

Call of Duty Modern Warfare için iki yeni oyun modu

Oyunun bilgisayar sürümünde yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan bu iki mod ise Gun Course ve Marksman Range şeklinde isimlendiriliyor. Kısa süre içerisinde oyuna eklenmesi beklenen bu modların detayları da sızdırılan bilgiler ile ortaya çıktı.

Buna göre iki yeni moddan biri olacak olan Gun Course modunun MW2’deki eğitim görevi olan The Pit ile oldukça benzerlik gösterdiğini de belirtmekte yarar var. Oyunun bu modunda ise oyunculardan en kısa süre içerisinde eğitim haritasında karşısına çıkacak olan düşmanları vurarak parkuru tamamlaması istenecek.

Oyuna eklenecek olan diğer bir mod ise Marksman Range olarak karşımıza çıkıyor. Ne yazık ki oyunun bu modu ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Ancak, belirtilenlere göre oyunun bu modunda bizlere belli bir süre verilecek. Bu süre zarfı içerisindeyse vurabileceğimiz kadar düşman hedefini vurarak en yüksek skoru elde etmeye çalışacağız.

Şimdilik, bahsi geçen bu modların ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz resmi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak, elde edilen bilgilere göre bu iki modun yakın zaman içerisinde yayınlanacak olan DLC ile beraber oyunculara sunulacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir: Call of Duty Modern Warfare Yasaklandı mı?