Anasayfa Haber iPad İçin Adobe Photoshop İndirmeye Sunuldu

iPad İçin Adobe Photoshop İndirmeye Sunuldu

iPad için Adobe Photoshop

iPad için Adobe Photoshop uygulaması uzun bir bekleyişin ardından resmi olarak indirmeye sunuldu.

iPad kullanıcılarının merakla beklediği uygulamalardan biri olan Adobe Photoshop, bugünden itibaren resmi olarak App Store üzerinden indirmeye sunuldu. Bununla birlikte artık iPad kullanıcıları da Adobe Photoshop’un nimetlerinden yararlanabilecekler.

Kısa bir süre önce App Store üzerinden indirmeye sunulan uygulamanın toplamda 216 MB boyutunda olduğunu da görmekteyiz. Beklenenden daha az bir dosya boyutuna ev sahipliği yapan uygulamanın aynı zamanda iOS 13.1 ve üstü iPad modelleri tarafından destekleniyor.

Masaüstü sürümde olduğu gibi bu uygulamada 30 gün boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Ancak, 30 günün sonunda kullanıcıların aylık ödeme şeklinde elde edilebilen Cretive Cloud paketine üye olması gerekiyor.

iPad için Adobe Photoshop indir

Tamamen iPad’e özel olarak geliştirilen uygulamanın aynı zamanda daha önceden belirtildiği gibi Apple Pencil desteği ile beraber karşımıza çıkıyor. Dokunmatik ekranda kolay kullanılabilir arayüzü sayesinde, iyi diyebileceğimiz bir uygulama deneyimini kullanıcılara vadeden Photoshop’un ayrıca yeni nesil iPad modellerinde oldukça seri çalıştığının da altı özellikle çiziliyor.

Tüm bunların haricinde kısa bir süre önce indirmeye sunulan uygulama şimdilik belli başlı temel Photoshop özelliklerine ev sahipliği yapıyor. Ancak, Adobe tarafından yapılan açıklamaya göre bahsi geçen uygulamaya gelecek olan güncellemeler ile beraber masaüstü sürümde bulunan birçok özelliğin ekleneceğini de görmekteyiz.

iPad için Adobe Photoshop indir!

Adobe Photoshop Destekleyen iPad Modelleri

  • iPad Pro
  • iPad Pro (12.9-inç) ve 2. Jenerasyon
  • iPad Pro (10.5-inç)
  • iPad Pro (9.7-inç)
  • iPad 5. Jenerasyon
  • iPad Mini 4
  • iPad Air 2

İlginizi Çekebilir: Microsoft Edge Yeni Logo ile İmaj Tazeledi