Diablo immortal oynanış videosu

Diablo Immortal İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Mobil platformlara özel olarak geliştirilen Diablo Immortal için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.

BlizzCon 2018’de duyurulan ve oyuncular tarafından bir hayli eleştirilen Diablo Immortal için Blizzard yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Hem iOS hem de Android için geliştirilen Diablo serisinin mobil oyunu, belirtilği gibi serinin 2 ve 3. oyunları arasında geçen olayları ele alacak. Horadrim’den geri kalanlarla müttefik oluşturacağımız oyunda aynı zamanda düşmanlarımızın Worldstone’u ele geçirmesine de engel olmaya çalışacağız.

Bunun yanı sıra NetEase tarafından geliştirilen oyunda Diablo evreninde yapmayı sevdiğimiz her şeyi rahatlıkla yapabileceğiz. Bu kısımda oyunculara eğlenceli bir deneyim vadeden yapımcı firma oyunun normal versiyonunda yer alan çoğu detayı da mobil versiyona taşımayı planlıyor.

Aynı zamanda serinin mobil oyununda  BarbarianCrusaderDemon Hunter, Monk, Necromancer ve Wizard olmak üzere 6 farklı karakter sınıfı bizleri karşılayacak. Oyuncular ise bu kısımda istediği sınıfı seçip karakterini yaratıp oyuna girebilecek.

Diablo sevenlerin yakından takip ettiği oyunun çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, hali hazırda geliştirilmekte olan oyunun çıkış tarihinin ise 2020 yılı içerisinde resmiyet kazanması bekleniyor. Son olarak hemen aşağıdan oyunun yayınlanan yeni oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Diablo 4 Duyuruldu, PvP Modu ile Geliyor