Dragon Age 4 Önümüzdeki Ay Duyurulabilir!

In Haber, Oyun by Deniz AslanLeave a Comment

Uzunca bir süredir oyunseverler tarafından beklenen Dragon Age 4, Aralık ayının başlarında resmi olarak duyurulabilir.

3 Kasım 2019 tarihinde Dragon Age serisinin onuncu yılına kutlayan BioWare, atmış olduğu tweet ile beraber aynı zamanda Dragon Age 4 bekleyenleri de bir hayli heyecanlandırdı.

Hatırlarsanız Electronic Arts geride bıraktığımız hafta yatırımcılara ve analistlere yönelik finansal bir konferans gerçekleştirmişti. Bu konferans sırasında bir takım açıklamalarda bulunan şirketin Finans Direktörü, yapmış olduğu açıklamayla beraber Dragon Age 4 oyununun bir süredir BioWare tarafından geliştirilmekte olduğunu da müjdelemişti. Bununla birlikte şirketin Finans Direktörü merakla beklenen oyunun 2022 finansal yılı sonrasında piyasaya sunulacağını da belirtmişti.

Şimdi de Twitter üzerinden serinin hayranlarını heyecanlandıran bir paylaşımda bulunan yapımcı firma merakla beklenen oyunun 4 Aralık 2019‘da tanıtılacağını işaret etti. Bu kısımda paylaşılan tweette ”See you on 12/4 for Dragon 4ge Day!” cümlesine yer veren BıoWre aynı zamanda, 4 Aralık’ta görüşürüz cümlesiyle de heyecanın dozunu daha da arttırdı.

Şimdilik merakla beklen oyunun ne zaman piyasaya sunulacağı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak ,elde edilen bilgilere göre söz konusu oyunun 2019 yılının sonlarına doğru resmiyet kazanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Call of Duty Modern Warfare İçin İki Yeni Oyun Modu Geliyor