Anasayfa Haber Bülten Logitech G Serisinin Yeni Ürünleri Tanıtıldı

Logitech G Serisinin Yeni Ürünleri Tanıtıldı

Logitech düzenlediği lansmanla beraber yeni oyuncu ekipmanlarını tanıttı. Ülkemizde satışa çıkacak yeni ürünlere göz atıyoruz.

Logitech G915 LIGHTSPEED Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

Logitech G915, 1 ms raporlama hızı ve 135 güne kadar kablosuz oyun deneyimi sunmak adına, LIGHTSPEED kablosuz teknolojisine sahip. G915 LIGHTSPEED ayrıca, özel makro dizilerini ve uygulama içi komutları kullanmanız için beş adet programlanabilir G tuşu içeriyor.

 

Logitech G bu klavye ile beraber ilk kez yeni nesil LIGHTSYNC RGB aydınlatmasını LIGHTSPEED kablosuz klavyede sunuyor. Bu klavyede LIGHTSYNC sayesinde, Logitech G HUB Gelişmiş Oyun Yazılımı ile RGB oyun deneyimini yaşayabilmek için yaklaşık 16,8 milyon renk arasından kişiselleştirme yapılabiliyor. Oyuncular RGB colorwave özelliği etkinken, tek bir şarjla 12 günden fazla süre oyun oynayabiliyor.

Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mekanik Oyun Klavyesi

İnce yapıya sahip kablolu G815 LIGHTSYNC, 5 özel programlanabilir G tuşu, 3 adede kadar atanmış profil, Logitech G HUB üzerinden özelleştirilebilir Logitech G LIGHTSYNC RGB teknolojisine sahip.

Hem G915 LIGHTSPEED hem de G815 LIGHTSYNC mekanik oyun klavyelerinde düşük profilli GL mekanik switch’ler bulunuyor. Oyun tercihlerine göre tasarlanmış GL Linear, GL Tactile veya GL Clicky modellerinde mevcut olan switch’ler, GL Tactile modelinde, direkt geri bildirim tercih eden oyuncular için fark edilebilir bir tepkime sağlarken, GL Linear modelinde yumuşak bir tuş vuruşu, GL Clicky modelinde ise dokunsal bir geri bildirimle sıkça talep edilen sesli yazma deneyimini sunuyor.

Yeni Logitech G PRO X Oyuncu Kulaklığı

PRO X, Blue Microphones ile ortaklaşa geliştirilen Blue VO!CE yazılımını barındırıyor. Logitech G HUB oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz bir ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofon etkisi yaratmayı amaçlıyor. Ayrıca Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir kişiselleştirme düzeyi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler sunuyor.

Alüminyum ve çelikten imal edilen Logitech G PRO X tasarımında, yumuşak hafızalı köpükten kulak yastıkları ile suni deriyle kaplı kafa bandı bulunuyor.

Yeni Logitech G502 LIGHTSPEED

Yeniden tasarlanan Logitech G502 LIGHTSPEED, orijinal versiyonunun dizaynı ve özellikleri korurken, bu özelliklere LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklenmiş.

G502 LIGHTSPEED’in dış görünüşü tanıdık ama ürünün daha da hafiflemesi için kasası inceltilmiş. Mouse’da, bireysel eylemler gerçekleştirmek veya makroları atamak için Logitech G HUB yazılımıyla özelleştirilebilen 11 programlanabilir tuş bulunuyor. Ek olarak, iki modlu hiper-hızlı kaydırma tekerleği ve ayarlanabilir 6 adet ağırlıktan oluşan (4 adet 2 gr ve 2 adet 4 gr) bir sistem yer alıyor. Bu sayede Mouse’un ağırlığı ve dengesi oyun tarzına göre ayarlanabiliyor.

Ek olarak, yeni Logitech G502 LIGHTSPEED, PVC içermiyor ve her ürün satın alımında Logitech’in okyanusa bağlı plastiği çevreden uzaklaştırmaya yardımcı olan Plastic Bank programlarının finanse edilmesine yardımcı olduğu anlamına gelen Plastic Neutral Sertifikası’na sahip.