Death Stranding PC Ön Sipariş

Death Stranding PC Ön Sipariş Sayfaları Açıldı

In Haber, Oyun by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Death Stranding PC ön sipariş sayfaları Steam ve Epic Games Store platformlarında açıldı.

Kojima Productions her bir tanıtımı ile merak uyandıran Death Stranding oyununu ilk olarak PlayStation 4 platformuna özel olarak 8 Kasım tarihinde piyasaya sürdü. Neyse ki oyunun PC için de gelecek olması müjdelenmişti. Steam ve Epic Games Store ise şimdiden Death Stranding PC ön sipariş sayfalarını açmış durumda. Oyunun PC çıkışının ise 2020 yazında gerçekleştirileceğini baştan hatırlatalım.

Hideo Kojima oyunu için bugünden ön sipariş vermenin herhangi bir özel teklif sunmadığını belirtmek gerek. Her iki platformda da fiyat olaraksa 399 TL belirlenmiş. PC sürümünün yayıncısı 505 Games oyunun hem Steam hem de Epic Games Store’da aynı zamanda çıkış yapacağını da daha önce duyurmuştu.

Death Stranding PC sistem gereksinimleri hakkında şimdilik detay verilmiyor. Steam sayfasında sadece Steam Başarımları ve kısmi kumanda desteği detay olarak verilmiş. Türkçe desteği olduğunu da unutmayalım.

Başta kahramanımız Sam Bridges’ı canlandıran Norman Reedus olmak üzere Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner ve Guillermo del Toro gibi önemli isimler oyunda yer alıyor. Bridges, Death Stranding tarafından tamamen dönüştürülmüş bir dünyaya meydan okuyor ve geleceğimizin kopuk kalıntılarını taşıyarak, paramparça olmuş dünyayı adım adım yeniden birleştirmek üzere bir yolculuğa çıkıyor.

Oyunun Steam sayfasına buradan, Epic Games Store sayfasına ise buradan erişebilirsiniz. Oyunun PlayStation 4 incelemesi ise altta.

İlginizi çekebilir: Death Stranding İncelemesi