Philips Yeni OLED+ Televizyonlarını Tanıttı

In Bülten, Haber by Deniz AslanLeave a Comment

Philips TV, Berlin’de düzenlenen Uluslararası Elektronik Fuarı (IFA)’da yeni televizyonlarını tanıttı. Bowers & Wilkins’in işbirliği kapsamında üretilen iki yeni akıllı televizyon Dolby Atmos ses desteğine sahip.

Philips’in Bowers & Wilkins işbirliğinde ürettiği yeni TV modelleri Philips OLED+ 934 ve 984 IFA’da tanıtılan cihazlar arasında yer aldı.

Bu TV’lerde bulunan OLED panelleri ve 3. nesil P5 görüntü işleme teknolojisi sayesinde izlediğiniz görüntüleri işleyebiliyor. Böylece daha net ve canlı renkler, doğal cilt tonları ve renk kontrastlarına sahip görüntüler oluşturulabiliyor.

Bowers & Wilkins markasının tüm ürünlerinde bulunan fiziksel olarak birbirinden ayrışmış ancak akustik olarak sesi optimize eden çoklu sürücülü hoparlör sistemleri de bu TV’lerde bulunuyor. OLED+ 934 modelinde bulunan hoparlör üzerine monte edilmiş olan Dolby Atmos yukarı doğru yükseltici ünitesi Philips’in bu sistemi kullandığı ilk TV olmasının yanında ayrıca iki modelde de Dolby Atmos şifre çözücü bulunuyor.