Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offensive’e Yeni Karakterler Geldi

In Haber, Oyun by Deniz Aslan1 Comment

Counter Strike Global Offensive için yayınlanan yeni güncellemeyle beraber oyuna yeni karakterler eklendi.

Çıkışını gerçekleştirdiği 2012 yılından bu yana sevilerek oynanan oyunlardan biri olan Counter Strike Global Offensive için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yeni güncellemeyle beraber oyuna yeni karakterleri dahil eden yapımcı firma, aynı zamanda oyununa ilk defa bir kadın karakteri de ekliyor.

Hatırlarsanız, son yayınlanan büyük güncellemeyle beraber Battle Royale modunu oyuna dahil eden Valve, şimdi de oldukça popüler Battle Pass sistemini de oyuna dahil etti. Battle Pass sistemini oyuna yeni bir operasyon olarak dahil eden Valve, bu kısımda oyunculara farklı bir Counter Strike deneyimi vadediyor.

Counter Strike Globa Global Offensive

Kadın Karakter Oyuna Eklendi!

Beklenmedik bir anda yayınlanan güncelleme birçok yeniliği oyunculara sunarken, aynı zamanda haberin hemen başında da belirtiğimiz gibi oyuna yeni karakterleri de getiriyor. Parçalanmış Ağ Operasyonu (Shattered Web) ile beraber oyuna eklenen karakterler, oyuna bambaşka bir hava da katsa da oynanış kısmında herhangi bir yenilik getirmiyor. Ancak, oyuncular belirtilen bu operatörleri kendi zevklerine göre kişileştirebilecekler.

Silah Fiyatları Değişti

Bunun dışında yeni güncellemeyle beraber oyundaki bazı belli başlı silahlarında fiyatı değişti. Buna göre T tarafının sevilen silahlarından biri olan SG 533’ün 2750 dolar olan fiyatı 3000 dolara yükseltildi. Aynı zamanda, hem T hem de CT tarafları tarafından kullanılabilen Galil ve FAMAS silahlarının hem fiyatı hem de özellikleri üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Bu kısımda her iki silahın değerini 200 dolar düşüren Valve, ayrıca bahsi geçen bu iki silahın sekme kontrolünü de kolaylaştırdı.

Yeni Haritalar Oyuna Eklendi!

Parçalanmış Ağ Operasyonu kapsamında oyun üzerinde bir takım değişiklikler yapılırken, aynı zamanda yeni kasa ve haritalar oyuna eklendi.

İlginizi Çekebilir: Half-Life: Alyx Duyuruldu