Yeni Red Dead Redemption 2 Güncellemesi Yayınlandı

In Haber, Oyun by İrem AraratLeave a Comment

Red Dead Redemption 2 sorunlu PC çıkışının ardından güncelleme almaya devam ediyor. Oyundaki metabolizma hızı sorunu yeni güncelleme ile çözülmüş gibi görünüyor.

Geçtiğimiz hafta Red Dead Redemption 2’nin Dark Souls 2 ile benzer bir problem yaşadığı ortaya çıkmıştı. Temel olarak, konsol bazlı hazırlanan oyunların 60 FPS üzerinde bir kare hızıyla çalıştırılması, oyun dünyasında bulunan saati de daha hızlı çalıştırabiliyor.

Bu da silahların yıpranması gibi şeylerin olduğundan daha hızlı gerçekleşebileceği anlamına geliyor. Skyrim ve Fallout 4 gibi oyunların da daha yüksek kare hızlarından kaynaklanan benzer sorunları vardı. Yeni Red Dead Redemption 2 yaması ise bu soruna bir çözüm olmayı amaçlıyor.

Arthur’un sağlık çekirdeği, onun yeterince gıda almadığı durumlarda yavaş yavaş düşüyor, ancak daha yüksek kare hızı elde edebilen bazı oyuncular, Arthur’un çok sık beslenmesi gerektiğini hissetmişlerdi. Oyunda güneş olması gerekenden daha hızlı yükseliyor ve batıyor gibiydi.

Tüm sorunların çözümü: Yeni Red Dead Redemption 2 Yaması

Görünüşe göre hayal görmüyoruz. Red Dead Redemption 2 için yeni bir yama bugün geldi ve sadece Arthur için değil, aynı zamanda Red Dead Online karakterleriniz için de geçerli bazı özellikler eklendi. Bu yeni yama ile birlikte, artık sağlık çekirdeğiniz normal hızda düşecek ve düzenli yemek de Arthur’un şişmanlamasına sebep olacak.

İlginizi çekebilir: Red Dead Redemption 2 Çökme Sorunu İçin Güncelleme Geldi