Anasayfa Haber Bülten Huawei Band 4 Satışa Sunuldu

Huawei Band 4 Satışa Sunuldu

Yenilenen özellikleri ve ekranıyla Huawei Band 4 satışa sunuldu.

2.5D renkli dokunmatik ekran, Huawei Band 4’e daha doğru renkler, daha güçlü kontrast ve daha iyi görüntü sağlayabiliyor. 35 karakter yazı görüntülenmesini sağlayan tam mesaj ekranı ve renkli simgeler sayesinde kullanıcılar mesajlarına erişebiliyorlar. Geleneksel kalp atış hızı izleme modülü tasarımından farklı olarak, HUAWEI Band 4 kullanıcının bileğine baskı yapmadan çalışabiliyor.

Hızlı şarjla daha uzun süre kullanım

Huawei Band 4’ün dahili USB fişi genel USB şarj cihazlarına uyumlu. Böylece kullanıcılar Band 4’ü her yerde ve her zaman şarj edebiliyorsunuz. Tek bir şarj ile Band 4, 6 günden daha uzun kullanım süresi sunuyor. Optimize edilmiş güç tüketimi kontrolüne sahip olan bant, kullanıcının durumunu göre en uygun moda geçebiliyor.

AI algoritması sayesinde HUAWEI TruSeen 3.5 kalp atış hızını hassasiyetle izliyor. Ayrıca, kalp atış hızınız maksimum ortalama kalp atış hızını aşıyorsa titreşim yoluyla hatırlatıcı gönderir.

TruSeen 3.5 ile desteklenen HUAWEI Band 4, kullanıcının egzersiz durumunu otomatik olarak tanımlıyor ve egzersiz sırasında gerçek zamanlı kalp atış hızı izleme moduna geçiyor. Kalp atış hızı izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını destekliyor.

Egzersiz sırasında Band 4, kalp atış hızı aralığını ve egzersiz sınıfını, kullanıcının daha iyi egzersiz yapmak için hemen ayarlayabilmesi için gerçek zamanlı olarak görüntülüyor. İyi bir uyku almanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş HUAWEI TruSleep 2.0 özelliği, uyku sırasında da kalp atış hızınızı izlemeye devam ediyor. Uyku kalitenizi analiz etmek için dört ayrı faz kullanan cihaz olası 6 tip uyku problemine karşı da size öneriler sunuyor.

HUAWEI Band 4, Siyah ve Pembe renk seçenekleri ile 289 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip.