Anasayfa Haber Bülten StarCraft II Co-Op Moduna Yeni Zorluk Seviyesi Eklendi

StarCraft II Co-Op Moduna Yeni Zorluk Seviyesi Eklendi

Sons of Korhal’ın lideri Arcturus Mengsk, Starcraft II evrenine giriş yaptı. Mengsk, bir Co-op Komutanı olarak rakiplerine hızla baskı kurabiliyor.

Mengsk, enerji yerine İmparatorluk Yetkileri adında bir kaynak kullanıyor. Bu kaynağı, Kraliyet Muhafızlarını eğiterek veya onların rütbelerini arttırarak oluşturuyorsunuz. İmparatorluk Yetkileri büyüdükçe Mengsk daha güçlü ve tartışmalı yeteneklere sahip oluyor.

Co-op oyuncuları ayrıca Hard ve Brutal ayarlarının ötesinde bir zorluk seviyesini deneyebilecekler. Brutal + seviyesinde oynarken Amon birden fazla mutator’un avantajını kazanacak ve bunların her biri oyunun zorluğunu kendine has bir biçimde arttıracak. Arkadaşınızla güçlerinizi birleştirerek Brutal+ zorluğunun 6 farklı seviyesi arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Bu seviyelerin her biri git gide daha da zorlu (ve büyük ödüller sunan) bir hal alacak. Brutal +, ayrıca rastgele mutator setleri oluşturarak oyuncular için bir Mutasyon Sınavı (Mutation Challenge) ortaya çıkaracak. Bu sınavı başarıyla geçenler ilave deneyim kazanabilecekler.