ESET Türkiye Ürün Ve Pazarlama Müdürü Can Erginkurban Röportajı

In ESET, İş, Video by Berker Güngör1 Comment

ESET, 2020 sürüm güvenlik yazılımlarını düzenlenen bir etkinlikle piyasaya sundu.

Yeni yazılımlar, Divan İstanbul Taksim Oteli’nde yapılan basın toplantısıyla duyuruldu. ESET Türkiye CEO’su Alain Soria, ESET Türkiye Ürün ve Pazarlama Müdürü Can Erginkurban ve ESET Türkiye Satış Müdürü Asım Akbal yenilikleri anlattı.

Toplantıda, bireysel kullanıcılara yönelik ESET NOD32 Antivirus’ün yanı sıra ESET Internet Security ve ESET Smart Security Premium programlarının 2020 yılı sürümleri tanıtıldı. Yeni sürümler, en güncel virüs, truva atı, solucan, rootkit ve botnetlerin yanı sıra oltalama teknikleri, fidye yazılımları, casus programları ve kripto madenci yazılımları gibi kötü amaçlı kodlarla mücadele etmek üzere tasarlandı.

Biz de Technopat olarak katıldığımız bu etkinlikte, ESET Türkiye Ürün ve Pazarlama Müdürü Can Erginkurban ile bir röportaj gerçekleştirme fırsatı yakaladık. Kişisel Verilerin Korunması üzerine sorduğumuz soruları yanıtlayan Can Erginkurban, bu konuda hem şahsi olarak alınması gereken önlemler, hem de kurumsal yükümlülükler konularındaki sorularımızı yanıtladı.