GOG Galaxy 2.0 Argus Güncellemesi

GOG Galaxy 2.0 Argus Güncellemesi Çıktı

In Haber, Oyun by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

Beta olarak gelişimini sürdüren GOG Galaxy 2.0 Argus Güncellemesi aldı.

GOG Galaxy 2.0 için Atlas (2.0.5) ve Euporie (2.0.9) güncellemelerinin ardından şimdi de Argus Güncellemesi (2.0.10 + 2.0.11) sunuldu. Yeni güncelleme ile istatistik paylaşımı ve çapraz platform arkadaş aktiviteleri görüntüleme gibi yenilikler kullanıcılar ile buluşturuluyor.

Öncelikle kullanıcı arayüzü yeniliklerine değinelim. Önceki sürümlerin aksine yeni sürüm aslında çok fazla değişim getirmiyor. Sadece bazı varolan bileşenler elden geçiriliyor. En dikkat çekense yeni üst seviye bağlantı paylaşımı. Avatar kısmında ise aşağı açılır menü ile sipariş geçmişinizi görüntüleyebiliyorsunuz. Bu kısım hesap yönetimi odaklı olmuş diyebiliriz. Genel Arama özelliği de geliştirilmiş durumda.

Arkadaşlar Kenar Çubuğu ise arkadaşlarınızın diğer platformlarda bile neler oynadığını görmenize olanak sağlayacak. Şu an içinse sadece çevrimiçi arkadaşlarınızı veya oyun oynayanları gösterebiliyor. Çapraz-platform desteklerinin ise önümüzdeki süreçte iyileştirileceği ortada.

GOG Galaxy 2.0 Argus Güncellemesi

Sosyal medyada istatistik paylaşımı ise en yeni özelliklerden. Kısaca Paylaş olarak ayrılan bölümde adında da açıkça ifade edildiği gibi arkadaşlarınızla veya sosyal medyada üzerinde çapraz-platform istatistiklerinizi paylaşarak kendinizi gösterebiliyorsunuz. Tüm platformlarda ne kadar oyuna sahip olduğunuz, elde ettiğiniz toplam başarı sayısı ve oyun oynama süreniz de sekmede görüntülenenler arasında. Paylaşımlarınızı ise Facebook, Twitter ve VKontakte’te yapmak mümkün. Ayrıca bağlantıyı kopyalayıp herhangi bir sohbet istemcisine de yapıştırabilirsiniz.

Hala beta sürecinde olan GOG Galaxy 2.0 için bu bağlantı üzerinden kayıt yaptırabileceğini hatırlatalım.

İlginizi çekebilir: GOG Galaxy 2.0 Oyun Platformlarını Birleştiriyor