Anasayfa Makale FIFA 20: Ultimate Team İçin Mobil Uygulama Yayınlandı

FIFA 20: Ultimate Team İçin Mobil Uygulama Yayınlandı

Spor oyunları denildiğinde ilk akla gelen oyunlardan biri olan FIFA için yeni bir mobil uygulama geliştirildi.

FIFA serisi dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Özellikle Ultimate Team modu oyunun ömrünü genellikle 1 veya 2 yıla kadar çıkartabiliyor. Ultimate modu için geliştirilen yeni uygulama ise oyunu çok daha rahat kontrol etmenizi sağlıyor.

FIFA 20’de fazla zaman geçiren birisiyseniz bu uygulama ile kadrolarınızı yönetebilir, görevlere göz atabilir, transfer yapabilir ve tüm kulüp öğelerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayede nerede olursanız olun, zamandan da tasarruf ederek kulübünüzü yönetebiliyorsunuz.

Uygulamaya App Store ve Google Play Store üzerinden ulaşılabiliyor.

Kadro Kurma, Sezon Görevleri ve Haberlere Göz Atmak

Bu bölümden atanamayan öğelerinize ulaşabilir, kadro kurma görevlerini yapabilir, haftasonu ligine katılabilir ve liderlik tablolarını görüntüleyebilirsiniz.


Kadro

Kadro sekmesinden aktif kadronuzu görüntüleyebilir, düzenleyebilir haftanın takımına göz atabilirsiniz.

Transfer Pazarı

Bildiğiniz gibi daha iyi bir kadro için transfer olmazsa olmaz. Transfer kısmından mevcut satışta olan öğelerinizi kontrol edebilir ve transfer pazarından istediğiniz öğeyi satın alabilirsiniz.

Kulüp Öğeleri

Burada tüm kulüp öğelerinizi görüntüleyebilir, dilediğinizi satışa çıkarabilirsiniz.

 

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.