MediaMarkt Yılbaşı Fırsatları Başladı

In Bülten, Haber by Emin ÇıtakLeave a Comment

Yılbaşında sevdiklerimize hediye almak en güzel alışkanlıklarımızdan biri. Alacağımız büyük/küçük armağanlarla onları mutlu etmeyi seviyoruz. MediaMarkt yılbaşında hediye alacaklar için hem zengin ürün çeşitliliği hem de güzel fırsatlar sunuyor. Böylece yılbaşı hediyesi almak isteyenler için önemli bir merkez haline geliyor.

Oyun konsollarından, ev elektroniğine, beyaz eşyadan, kişisel bakım ürünlerine hatta mutfak gereçlerine kadar 1000’lerce potansiyel hediyelik ürün MediaMarkt mağazaları ve mediamarkt.com.tr‘de sizleri bekliyor.

2020’ye yepyeni bir televizyonla girmek isteyenler için Philips 126 ekran 4K televizyon yılbaşına özel olarak 3.999 TL’den satışa çıkacak.

Mobil cihazlarını yenilemek veya sevdiklerine hediye almak isteyenler için Huawei P30 lite 2.899 TL’den, Samsung Galaxy Tab A tablet 699 TL’den ve Huawei MediaPad T5 tablet ise 899 TL’den satışa sunulacak. Bu ürünlere ek olarak sahip olduğu ek parçalar ile erkek bakımında yüz ve vücut için çözümü tek bir sette sunan Braun 7 si bir arada Erkek Bakım Kiti ise 179 TL’den satılacak. MediaMarkt’ın bol fırsatlı yılbaşı kampanyasında indirimlere ek olarak seçili ürünlerde Paraf ile WorldCard’a özel peşin fiyatına 6 ile 12 taksit fırsatı da bulunuyor.

MediaMarkt’ın yılbaşına özel başlattığı kampanyada indirimli ürünlere ek olarak eski telefonlarını getirenlere özel indirim de bulunuyor. Bu kapsamda eski cep telefonunu getirenler, iPhone 8 Plus’a 3.059 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.