Anasayfa Haber Epic Games Store’da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games, bu kez 3 farklı oyunu birden ücretsiz sunuyor.

Epic Games, 12 günlük ücretsiz oyun maratonunun ardından ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Şimdi ise 3 oyun birden ücretsiz oldu. Oyunlar 9 gün boyunca ücretsiz kalacak ve 9 Ocak saat 19:00‘a kadar kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Steep

Ubisoft yapımı oyunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynama imkanınız bulunuyor. Oyun içinde 8 ayrı ekstrem spor dalında ustalaşırken aynı zamanda eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Kayak, atlayış tulumu, snowbord ve yamaç paraşütü gibi farklı dalların bulunduğu oyunun açık dünyasında gezinme şansınız da bulunuyor.

Oyunu kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Darksiders Warmastered Edition

Darksiders Warmastered Editon, zengin hikayeye sahip bir aksiyon/macera oyunu. Oyunda kendimize ait bir karakterimiz bulunuyor ve eğlenceli dövüş mekanikleri kullanılmış. Aynı zamanda oyun içinde bulunduğumuz ortamlar ve grafikler de gayet tatmin edici.

Aslında Darksiders 2010 yılında çıkış yapmış bir oyun, Warmastered Edition ise oyunun yenilenmiş hali. Bu versiyonda daha yüksek kaliteli dokular ve görüntü iyileştirmeleri sunuluyor.

Oyunu kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Darksiders 2 Deathinitive Edition

Darksiders 2 Deathinitive Edition ilk oyunun devamı niteliğinde. İlk oyunu beğenen oyuncular bu oyunu da mutlaka oynamalı. Ayrıca serinin devamı olarak Darksiders 3’ün çıkış yaptığını da hatırlatalım.

Oyunu kütüphanenize eklemek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: