Anasayfa Etkinlik CES Baş Ağrısı ve Uykusuzluğa Çözüm Olan Cihaz

Baş Ağrısı ve Uykusuzluğa Çözüm Olan Cihaz

MediaMarkt’ın katkılarıyla en yeni gelişmeleri sizlere aktardığımız CES 2020 yolculuğumuz devam ediyor. Bu kez yenilikçi bir teknoloji ile ağrıları yok etmeyi amaçlayan Alpha Stim isimli cihaza yakından bakıyoruz.

CES 2020 bir tüketici fuarı olduğu için, birçok yeni teknolojiye de ev sahipliği yapıyor. Bu yenilikçi teknolojilerden biri olan Alpha Stim ise beyninize yolladığı radyo frekansları ile birçok önemli sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyor. Kulak memelerine bağlanan Alpha Stim, uykusuzluk, depresyon ve baş ağrısı gibi günümüzün en yaygın sorunlarıyla başa çıkabiliyor. Üstelik ürünü geliştirenlerin açıkladığına göre Alpha Stim klinik onayı almış bir cihaz.

Peki, nasıl çalışıyor?

Alpha Stim kulak memelerine bağlanlandıktan sonra 30 dakika ile 60 dakika arası seanslarda kullanılabiliyor. Bu seansları düzenli olarak uygulamanız halinde radyo dalgaları beyin hücrelerini düzene sokuyor ve birçok farklı rahatsızlığı engelleyebiliyor.

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.