NVIDIA GeForce 441.87 WHQL Game Ready Sürücüleri

CES 2020 İçin Özel NVIDIA GeForce 441.87 WHQL Game Ready Sürücüleri

In Haber by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

NVIDIA, CES 2020 için özel olarak NVIDIA GeForce 441.87 WHQL Game Ready Sürücüleri yayınladı.

Bu yılki CES 2020 etkinliğimde birkaç monitör dışında herhangi bir donanım tanıtmayan NVIDIA, ekran kartları için özel bir Game Ready sürücüsü sundu. NVIDIA GeForce 441.87 WHQL Game Ready Sürücüleri beraberinde birçok yeni özellik getiriyor.

Maksimum kare oranı ayarlama seçeneği bunların başında geliyor. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği bu seçenek sayesinde tüm uygulama ve oyunlar için bir ayar yapabiliyorsunuz.  Değişken Oranlı Süper Örnekleme (VRSS) ise sanal gerçeklik oyunlarında görüntü kalitesini artırıyor. Bunun için gölgeleme oranı ve çözünürlük birbirinden ayrılarak karenin farklı bölümleri geliştiriliyor.

Yeni sürücüler ile G-Sync uyumlu monitör listesinin de 8 yeni ürünle genişlediğini ve desteklenen monitör sayısının 90’a çıktığını da belirtelim. Listenin tamamına ise buradan erişebilirsiniz.

Ek olarak NVIDIA, Wolfenstein: Youngblood oyununun da artık ray tracing desteklediğini duyurdu. Desteğin bu hafta gelecek bir güncelleme ile sağlanacağı belirtiliyor. Güncelleme ile oyuna NVIDIA DLSS ve Highlights desteği de eklenmiş olacak. Bu sürücü, güncelleme için de hazır olmanızı sağlıyor.

Yeni NVIDIA sürücülerini GeForce Experince uygulaması üzerinden hemen indirip yükleyebilirsiniz. Ayrıca, buraya tıklayarak da yine size uygun sürücüleri edinmeniz mümkün.

MediaMarkt desteği ile CES 2020’den en yeni haberleri size aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: 360 Hz Tazeleme Oranı ile NVIDIA G-Sync E-Spor Monitörleri Tanıtıldı