Anasayfa Etkinlik CES ADATA PCIe 4.0 SSD Modellerine Yakından Bakıyoruz

ADATA PCIe 4.0 SSD Modellerine Yakından Bakıyoruz

ADATA CES 2020 kapsamında mevcut DRAM ve SSD modellerinin yanında üç adet yeni PCIe Gen4 SSD’yi de fuar alanında sergiledi.

SAGE, INDIGO ve PEARL adındaki modeller saniyede 7000MB’a kadar okuma ve 6000MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor. NVMe 1.4 desteği de sunan modeller en yeni AMD platformlarını da destekliyor. Bu yeni SSD modelleri oyun, veri işleme ve 5G uygulamaları gibi pek çok alanda yüksek performansın önünü açıyor.

Yeni modellerin yanı sıra yenilenen bazı modellerde fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. ADATA SU630 SATA SSD ve SX8100 M.2 SSD 4TB’a kadar çıkan kapasiteleri ile yenilenmiş şekilde XPG standında yer alacak.

Ayrıca SE900G ve SE770G RGB taşınabilir SSD modelleri de standın dikkat çekici ürünleri arasında olmaya aday. Her iki ürün de saniyede 2000MB’a kadar okuma/yazma hızı sunuyor. Yine markanın standında yeni RGB RAM modelleri olan XPG DARKMOON ve XPG SYDYRU da yer alacak. Her iki model de 48000MHz’e kadar çıkabiliyor ve 32GB’a kadar kapasite seçenekleriyle geliyor.

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.