Anasayfa Haber Bülten Samsung Farklı Tasarımlı Yeni Ev Aletlerini Tanıttı

Samsung Farklı Tasarımlı Yeni Ev Aletlerini Tanıttı

Samsung Electronics’in, CES 2020’de ilk kez tanıttığı yaşam tarzı ev aletleri kategorisi normal ev aletlerine farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Evler artık sadece dinlenmek ve rahatlamak için bir yer değil bir spor salonu, bir ofis ve bir eğlence mekanına dönüştü. Samsung bu değişen trendleri dikkate alarak, yenilikçi tasarımlara yön veriyor istiyor.

Yeni Tanıtılan Samsung Ev Aletleri

BESPOKE, özelleştirilmiş buzdolabı kategorisini oluşturuyor. Malzemelerin ve renklerin farklı kullanımı ile mutfağınızda kişisel tarzınızı yansıtabiliyorsunuz. Buzdolabının işlevlerini bile, buzdolabı veya dondurucu olarak kullanılabilen bir bölme olan Flex Zone ile özelleştirebiliyorsunuz.

• Küçük mekanlar için tasarlanan Taşınabilir İnce Çift İndüksiyon Ocak, mutfakta herhangi bir yerde, hatta evde başka bir odada yemek hazırlamayı kolaylaştırıyor. Her biri herhangi bir yemek pişirme ihtiyacını karşılamak üzere dokuz farklı güç seviyesine sahip iki indüksiyon brülörü ile pişirme sağlanıyor. Brülörler, sote tavalar ve tencereler için ayrı ayrı veya daha büyük tencere ile ızgara yaparken veya pişirirken birleşik, daha büyük bir yüzey olarak işlev görebiliyor.

• Samsung’un yeni Küp Buzdolabı serisi üç yeni küçük buzdolabı modeli sunuyor. Bu modüler buzdolapları, her dekorasyona bir şekilde uyum sağlamayı amaçlayan çeşitli renklere sahip. İstiflenebilir tasarımı, herhangi bir odada herhangi bir yere yerleştirilebilecekleri anlamına geliyor. Hatta yatak odası da buna dahil.

• Samsung Ayakkabı Bakım Sistemi, evde ayakkabı bakımında türünün ilk örneği. En değerli moda yatırımlarınızın bir kısmının bakımına yardımcı olan, ayakkabılarınızı tek bir cihazla kokularını giderme, nem alma ve kurutma olanağı sağlayan kolay ve kullanışlı hepsi bir arada bir çözüm sunuyor.