Anasayfa Etkinlik CES MediaMarkt Satınalmadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Faruk Kocabaş Röportajı

MediaMarkt Satınalmadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Faruk Kocabaş Röportajı

CES 2020 fuarında MediaMarkt Satınalmadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Faruk Kocabaş ile röportaj yapma fırsatı da bulduk.

Amerika Birleşik Devletlerinin Las Vegas kentinde düzenlenen CES 2020 fuarına bu yıl da Technopat olarak katıldık, izlenimlerimizi bol sayıda video ile sizinle paylaştık. CES fuarı her yıl tüketici elektroniği alanındaki yeniliklerin tanıtıldığı bir etkinlik. Ancak sadece pazara çıkmak üzere olan ürünler değil, geleceğe yönelik geliştirilmeye devam eden teknolojiler de burada sergileniyor.

CES 2020 fuarı, gelecekte karşımıza çıkması çok muhtemel olan yenilikleri takip etmek için çok önemli bir etkinlik. Haliyle burada dünyanın dört bir yanından üst seviye şirket yöneticilerini de görmek çok doğal. Biz de CES 2020 etkinliği esnasında sayın Faruk Kocabaş ile bir röportaj yapma fırsatı bulduk. Kendisi bizle CES 2020 izlenimlerini ve teknolojinin ilerlediği yön hakkındaki fikirlerini paylaştı. Röportaj videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

M.Berker Güngör 1997 yılında Level dergisinin kurucu editörü olmuştur, Herkes için Bilgisayar ile Türkiye'de 500.000 aylık satış rakamına ulaşan ilk popüler bilgisayar eğitimi dergisini hazırlamış, Chip dergisinin ilk günlerinde, IT Business'ta emek vermiştir. Technopat'ı kurmadan önce son olarak PC Magazine Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü'nü yürütmüştür. Köklü yayıncılık ve bilişim kariyerini Technopat'ta "Boss" olarak sürdürmektedir...