LG K50s Türkiye’de Satışa Sunuldu

In Bülten, Haber, Mobil by Ali GüngörLeave a Comment

LG Electronics, sunduğu multimedya deneyimi ile ön plana çıkmak isteyen LG K50s’i satışa çıkardı.

1799 TL’lik satış fiyatı ile operatör mağazalarda yerini alan LG K50s, geliştirilmiş ön ve arka kameralar, ekran özellikleri ve uzun ömürlü batarya gibi özelliklere sahip. LG K50s’te aynı zamanda Google Asistan ve Google Lens desteği yer alıyor. Google Asistan tuşu, Google Lens, Crop Shot, Link Shot, tek tuşla Youtube’da canlı yayın yapabilme imkanı ve NFC telefonun diğer özellikleri arasında yer alıyor.

LG K50s’de 13 MP’lik ön kamera bulunuyor. Ultra geniş açılı kamerası ise, manzara çekimleri gibi geniş açılı kareler için kullanılabiliyor. 6.1-inç HD+ ekran kalitesine sahip cihaz, DTS:X 3D Surround Ses özelliği sayesinde gerçekçi ve dinamik bir ses deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Operatör mağazalarında 1799 TL’lik fiyatla satılan LG K50s kampanyalı olarak tüketicilere sunuluyor. LG Türkiye resmi distribütör garantili LG K50s’ler 1 yıllık ücretsiz ekran değişim garantisi sunuyor. LG K50s sahipleri, telefon ekranlarına bir zarar gelmesi halinde, ekranlarını ücretsiz olarak değiştirebilecekler. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.