Anasayfa Haber ViewSonic VX85 Monitör Serisini Tanıttı

ViewSonic VX85 Monitör Serisini Tanıttı

ViewSonic’in yeni monitörleri iki farklı boyutta IPS panele sahip olacak. Ergonomik kullanıma yönelik gelişmeler ve yeni ekran tasarımı ön plana çıkıyor.

ViewSonic’in yeni monitörleri iF Tasarım Ödülü ile tanıtıldı. VX85 serisi monitörler pratik bir kablo yönetim çözümü sunan, kolay eğim ve döndürme ayarına olanak tanıyan yenilikçi bir halka tasarım standına sahip. ViewSonic’in yenilikçi dairesel stant tasarımı -5  ila +20 derece arasında eğim ayarı ve 30 dereceye kadar dönme olanağı sağlıyor. Ayrıca yeni monitörlerde kenarsız tasarım, ultra ince çerçeve, mavi ışık filtresi ve Flicker Free teknolojisi ile yüksek konfor seviyesi vaat ediliyor.

VX85 serisi, 24 inç ve 27 inç olmak üzere iki farklı boyutta karşımıza çıkıyor. Serinin her iki modelinde de yüksek renk doğruluğu için SuperClear IPS panel kullanılıyor. VX2485 modeli 1920×1080 çözünürlük, 24 inç IPS ekran ve AMD FreeSync uyumlu 75Hz yenileme hızına sahip. VX2785 ise 2560×1440 çözünürlük, 1000:1 kontrast oranı ve 250 nit parlaklığa sahip ve 27 inç boyutunda daha büyük bir monitör.

Bağlantı noktaları açısından modellerde HDMI, VGA ve DisplayPort bağlantıları kullanılmış. ViewSonic VX85 serisi ayrıca çeşitli dizüstü bilgisayarlara, tabletlere, akıllı telefonlara ve diğer USB Type-C özellikli cihazlara video, ses ve 60W güç çıkışı sağlamak için bir USB tip C bağlantı noktası kullanıyor. Son olarak her iki modelin de VESA uyum sertifikası mevcut.

İlginizi çekebilir: