SteelSeries Oyunculara Yönelik RGB Sistemlerine Dikkat Çekiyor

In Bülten, Haber by Deniz AslanLeave a Comment

SteelSeries’in oyunculara sunduğu yeni ürünlerinin birçoğunda oyunları renklendirmek için özel tasarım olan RGB aydınlatma sistemini kullanıyor.

Oyuncular, SteelSeries’in ürünlerinde ön plana çıkarttığı bu aydınlatma sistemiyle, Engine programı üzerinden diledikleri renk seçimini yaparak renklerle kendilerini yansıtabiliyor. Her ürününde farklı RGB sistemi kullanan SteelSeries’in, 2020 yılındaki ilk ürünleri için kullandığı sistemler de ürün özellikleriyle birlikte paylaşıldı.

Bu özelliğin en çok değerlendirilerek ön plana çıktığı ürünlerden biri Rival 3 oyun mouse’u oldu. Uygun fiyatla piyasaya sürülen Rival 3’te de bulunan bu aydınlatma ile oyuncular, oyun dünyasını renklendiriyor.

Bununla birlikte oyun klavyesi Apex 3 ürününde bu aydınlatma farklı özellikleri ile oyunculara hitap ediyor. 10 bölgeli aydınlatma sistemine sahip oyuncu klavyesiyle birlikte oyuncular en sevdiği renk şeması seçimlerini, oyunlarda saldırı altındayken tepki almak için ayarlayabiliyor. Aydınlatma tamamen herhangi bir stile uyacak şekilde oyuncular tarafından düzenlenebiliyor.

Apex 5’te ise oyunculara hitap eden bu aydınlatma özellikleri dikkat çekiyor. Oyuncular her tuş için ayrı dinamik RGB aydınlatma sistemi ve milyonlarca renk seçeneği ile klavyelerinin tasarımcısı olabiliyor. Yapılan tasarımlar tüm SteelSeries ürünlerine senkronize edilebiliyor. Aynı zamanda oyuncular, her ürün için ayrı renklendirme seçimleri de yapabiliyor.