Anasayfa Haber Bülten Apple Watch ile Nasıl Müzik Dinlenir?

Apple Watch ile Nasıl Müzik Dinlenir?

Apple Music, 14 Şubat Sevgililer gününe özel aşk temalı çalma listelerini kendi platformu üzerinden yayınladı.

“En iyi Türkçe Aşk Şarkıları” listelerinden, aşk temalı radyo kanallarına ve Göksel, Kayahan, Adele, Kenan Doğulu ve Özdemir Erdoğan gibi sanatçıların şarkılarından oluşan “Aşk Şarkıları” listelerine birçok sürpriz parça yer alıyor. Apple Music Sevgililer gününe özel hazırlanan “Aşk” çalma listelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Series 3 veya sonraki bir model saatinizde Wi-Fi ya da hücresel bağlantınız varsa iPhone’unuz yanınızda olmasa bile Apple Music ve Apple Podcasts içeriklerini ve sesli kitapları dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPhone’unuzdaki müzikler, podcast’ler veya sesli kitapları saatinizle eş zamanlayabilirsiniz. Böylece, iPhone’unuz yakında değilken, saatiniz Wi-Fi ağına veya hücresel ağa bağlı olmasa bile saatinizden içerik çalabilirsiniz.

Apple Music’i Apple Watch’unuzdan dinlemek için yapmanız gerekenler:

Apple Music abonesiyseniz Apple Music kataloğundan dilediğiniz parçayı çalabilirsiniz. İsteseniz Apple Music kataloğundan dilediğiniz parçayı çalmak için Siri’yi de kullanabilirsiniz. Eğer işlem hakkında merak ettikleriniz varsa, sizler için hazırladığımız AirPods Pro videosundan gereken adımları takip edebilirsiniz.