Logitech Zone Serisi Çalışma Ortamlarına Odaklanıyor

In Bülten, Haber by Deniz AslanLeave a Comment

Logitech, Zone Kablolu Kulaklık kullanıcılarına doğru çözümleri sunmayı amaçlıyor. Microsoft Teams sertifikalı Zone Kulaklık Serisi ile Logitech kullanıcıların daha iyi odaklanmasını sağlamayı amaçlıyor.

Zone Kablolu Kulaklık hem Unified Communications (UC) hem de Sertifikalı Microsoft Teams sürümlerinde ile sorunsuz çalışıyor. Kulaklık ve mikrofon seti ayrıca Zoom gibi popüler arama uygulamalarıyla kullanabiliyor. En iyi görüntülü iletişim deneyimi için Zone Kablolu serisi Logitech Webcam’ler ile uyumlu bir şekilde kolayca çalışıyor.

Yeni Zone Kablolu Kulaklık, optimum ses kalitesindeki aramalar veya daha kaliteli bir müzik deneyimi için birinci sınıf ses sürücüleriyle tasarlandı. Kulaklıklar sesi kısmak, oynatmak veya duraklatmak için şık bir kablo üzeri denetleyicisi ve dolaşmayan bir kabloya sahipken, çok yönlülük sunan USB Type-A veya Type-C bağlantısı içeriyor ve Logi Tune mobil ve masaüstü uygulamalarıyla uyumlu çalışıyor.

Zone Kablolu Kulaklıkların Microsoft Teams sürümü benzersiz bir Teams UI ve in-line kontrol düğmesi içeriyor. Bu sayede tek ve uzun bir tıklamayla Microsoft Teams toplantısı başlatmak, Teams çağrısını cevaplamak veya Cortana ile ses becerilerini kolaylaştırarak kullanmayı mümkün oluyor.