OnePlus 8 Çıkış Tarihi

OnePlus 8 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

In Haber, Mobil by İlker ŞekercioğluLeave a Comment

OnePlus 8 çıkış tarihi alışılageldik zaman aralığından daha erken olabilir.

OnePlus yeni akıllı telefon modellerini genellikle Nisan sonu veya Mayıs başı piyasaya sürmeyi gelenek haline getirmişti. Öte yandan, bu defa şirket OnePlus 8 çıkış tarihi için kullanıcıları biraz daha az bekletecek gibi gözüküyor.

Sızıntıları paylaşmasıyla tanınan Ishan Agarwal (@ishanagarwal24) ise OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro çıkışının Mart sonu veya Nisan ayında gerçekleştirileceğini ileri sürdü. Bu anlamda OnePlus alışıldık tarih aralığını bir ay öne çekmiş olacak. Ek olarak her iki cihazın da yeni bir yeşil renk seçeneği ile geleceği de iddialar arasında.

OnePlus 8 Pro nokta delikli ekran ve arkada dörtlü kamera sistemi ile gelecek. Şirket ayrıca, 8 serisinde MEMC desteği ile 10-bit 120 Hz tazeleme oranlı Fluid Display teknolojisinin kullanılacağını onaylamış durumda. Ekranda 0.8 JNCD derecelendirmesi ile renk kesinliği konusunda da öne çıkacak.

Bu arada OnePlus 8 Lite adlı bir cihaz hakkında da iddialar mevcut ancak bu daha küçük modelin büyük ve pahalı modellerle birlikte gelip gelmeyeceği belirsiz.

İlginizi çekebilir: OnePlus Fluid Display İçin 120 Hz Hareket Yumuşatma Özelliği Gösterildi