Galaxy S20 Serisi İçin Ön Siparişler Başladı

In Bülten, Haber, Mobil by Emin ÇıtakLeave a Comment

MediaMarkt, Samsung’un yeni amiral gemilerinin ön satışını başlatıyor. Gerçekleştirilen lansmanla birlikte tüm dünyaya aynı anda tanıtılan cihazlar, teknolojiseverlerin en çok önem verdiği konuların başında gelen fotoğrafçılık alanında yeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Galaxy S20 ve Galaxy S20+ modellerinde 64 MP yüksek çözünürlüklü kamera, 3x hibrid optik zoom ve en fazla 30x süper çözünürlüklü yakınlaştırma bulunurken, Galaxy S20 Ultra modelinde ise 108 MP yüksek çözünürlüklü kamera, 10x hibrid optik zoom ve en fazla 100x süper çözünürlüklü yakınlaştırma bulunuyor. Galaxy S20 ve Galaxy 20+ modellerinin RAM bellek boyutu 8 GB olarak belirlenirken, S20 Ultra’da 12 GB RAM bulunuyor.

5 Mart’ta dağıtıma başlanacak Samsung Galaxy serisinin; Kozmik Gri, Kozmik Mavi ve Kozmik Pembe renk seçenekleri bulunan S20 modeli 7.799 TL’den, Kozmik Siyah, Kozmik Gri ve Kozmik Mavi renk alternatifleri bulunan S20+ modeli 9.299 TL’den, Kozmik Siyah ve Kozmik Gri seçenekleri bulunan S20 Ultra modeli ise 11.999’den satışa sunulacak.

Samsung’un son teknoloji akıllı telefonlarına sahip olmak için erkenden sipariş veren teknolojiseverler, Galaxy Buds+’a da ücretsiz sahip olma fırsatı yakalayacak. Samsung Galaxy S20 serisiyle birlikte tanıtılan Galaxy Buds+, önceki modeline göre daha uzun müzik ve video oynatma ve konuşma süresi sunuyor. Galaxy Buds+ hediye fırsatı 5 Mart tarihine kadar sürecek olup stoklarla sınırlıdır.