Samsung Galaxy Z Flip Fiyatı ve Özellikleri

In Haber by Deniz AslanLeave a Comment

Samsung Electronics, yeni katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip’in tanıtımını yaptı. Galaxy Z Flip, cesur ve şık tarzıyla dikkat çeken, ekranı katlanabilir bir telefon.

Türünün ilk örneği olan katlanabilir cam kullanılarak üretilen Galaxy Z Flip, katlandığında avuca sığan son derece şık ve kompakt 6,7 inçlik ekranıyla, adeta fizik kurallarını esnetiyor. İlk kez bu cihazda kullanılan “Gizli Menteşe” ve yenilikçi kullanıcı deneyimi sayesinde, Galaxy Z Flip ile içerik üretmek, paylaşmak ve izlemek çok kolay.

• Cebe Sığan Şıklık – Maksimum taşınabilirlik gözetilerek tasarlanan Galaxy Z Flip, katlandığında bir cüzdan kadar küçülüyor. Böylece cebinize veya çantanıza kolayca sığıyor. Kapandığında, avuç içine sığacak şık ve kompakt bir cihaza dönüşüyor. Açıldığında ise ekran neredeyse iki katına çıkarak göz alıcı 6,7 inçlik bir ekran haline geliyor. Son derece şık renk paleti, pürüzsüz kıvrımlı kenarları ve keyifli katlanma sesiyle Galaxy Z Flip tüm bakışları üzerinizde toplayacak.
• Samsung’un İlk Katlanabilir Cam Ekranı – Galaxy Z Flip, Samsung’un tescilli bükülebilir Ultra İnce Camı (UTG) sayesinde, daha önce hiçbir katlanan cihazda görülmemiş bir incelik, pürüzsüzlük, görüntü kalitesi ve his sağlayan Sonsuz Ekran özelliğine sahip. Üst tarafta ortalanmış ekran içi kamera yeri sayesinde, görüntüde kayıp ve bozulma en aza iniyor. Samsung’un ilk 21.9:9 ekran oranıyla, 21:9 sinema film oranına sahip diziler ve filmler gibi içeriklerden çok daha fazla zevk alacaksınız.
• Yeni Gizli Menteşe – Galaxy Z Flip’in Gizli Menteşesi tam bir mühendislik harikası. Son derece küçük olmasına rağmen ekranın yumuşak ve kolay bir şekilde açılıp kapanmasını sağlayan ikili cam mekanizmasıyla desteklendi. Galaxy Z Flip’in ekranı, aynen bir dizüstü bilgisayar gibi farklı açılarda sabitlenebiliyor. Gizli Menteşe sistemi, Samsung’un yeni süpürme teknolojisi ile de entegre edildi. Mikro kesme yöntemiyle üretilmiş naylon elyafların kullanıldığı bu teknoloji, tozu ve kiri maksimum ölçüde azaltıyor.

Galaxy Z Flip 12 Şubat 2020 itibarıyla online siparişe açılıyor. Parlak Siyah ve Parlak Mor renk seçenekleri ile Türkiye’de satışa sunulacak telefonun tavsiye edilen satış fiyatı ise 13.499 TL.