Anasayfa Haber RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu

RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition Duyuruldu

NVIDIA, CD Projekt RED ile birlikte tasarladıkları ekran kartını sınırlı sayıda ürettiğini açıkladı. NVIDIA’nın belirlediği fiyat ise 1100 dolar.

NVIDIA, gizemli bir Cyberpunk 2077 tasarımı için ipuçları vermişti. Bu özel tasarım için bir model ve teknik detay verilmemişti. Şirket, aradan geçen kısa sürenin ardından RTX 2080 Ti “Cyberpunk 2077 Edition” grafik kartını resmi olarak duyurdu.

Özel üretim GPU, Cyberpunk 2077’nin sarı stili ile özdeşleşmiş ve alüminyum kaplamaya sahip. Bu ekran kartı satışa sunulmayacak ve inceleme için dahi gönderilmeyecek. Yalnızca 200 adet üretilen ürünün 77 adedi 17-28 Şubat arasında yapılan çekiliş ile sahiplerini buluyor. Ancak çekilişe katılabilen ülkeler kısıtlı ve ülkemiz maalesef listede yer almıyor. Katılım sağlayabilen ülkeler ise şöyle;

  • Australia, Austria, Belçika, Kanada, Kolombiya, Hırvatistan, Çek Çumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Aalmanya, Yunanistan, İrlanda, Japonya, Yeni Zelanda, Norveç, Peru, Polonya, Güney Kore, İsviçre, Tayvan, Hollanda, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan kişiler.

Çekilişle alınan kartların karaborsaya düşeceğini ve fahiş fiyatlara satılacağını şimdiden görür gibiyiz. Ertelenen Cyberpunk 2077 ise 17 Eylül 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Ürün duyurusu ve çekiliş detaylarına ulaşmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: NVIDIA, Yeni 7nm Ampere Mimarisini Mart Ayında Duyurabilir

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.