Anasayfa Haber Horizon Zero Dawn PC İçin Geliyor!

Horizon Zero Dawn PC İçin Geliyor!

Horizon Zero Dawn PC

Oyuncular tarafından merakla beklenilen Horizon Zero Dawn PC sonunda resmi olarak doğrulandı.

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen oyunların birer birer PC platformuna gelmeye devam ederken şimdi de Horizon Zero Dawn’ın PC’ye geleceği açıklandı.

Hatırlarsanız Horizon Zero Dawn PC ilk olarak Amazon’un Fransa sitesi üzerinde listelendikten kısa bir süre sonra listeden kaldırılmıştı. Ancak geliştirici firmaya yakın kaynaklar bunun bir hata olmadığını ve Horzion Zero Dawn’ın PC platformuna geleceğini müjdelemişti.

Aradan geçen yaklaşık 1 aylık süreden sonra Sony’den beklenen açıklama geldi. Sony cephesinden yapılan açıklamaya göre, oyuncular tarafından merakla beklenen Horizon Zero Dawn’ın PC platformları için çıkışını yapacağı netlik kazandı.

Yaşanan bu gelişmenin ardından Steam üzerinden de listelenmeye başlanan oyunun fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, Sony’e yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre söz konusu oyunun yakın zaman içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Doom 64 Sistem Gereksinimleri ve Yenilikleri Açıklandı

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.