Anasayfa Haber Yeni Galaxy Buds Fasulyeye Benzeyebilir

Yeni Galaxy Buds Fasulyeye Benzeyebilir

Yeni Galaxy Buds

Samsung, yeni Galaxy Buds modeli için oldukça farklı bir tasarım dili deneyebilir.

Mevcut Samsung Galaxy Buds tasarımı birçok kulak içi kablosuz kulaklık gibi ürünün kulaktan düşmesine sebep olabiliyor. Öte yandan, şirket bunu gelecekte değiştirecek gibi gözüküyor. İddialara göre, Samsung yeni Galaxy Buds modelinin tasarımında radikal bir değişiklik yapacak.

Winfuture tarafından 3 boyutlu görüntüleri oluşturulan tasarımda, Galaxy Buds tasarımının fasulye benzeri bir yapıya kavuşacağı gözüküyor. Tasarımın şimdiye kadar gördüklerimizden oldukça farklı olduğunu söyleyebiliriz ve ergonomik olarak ne kadar işlevsel olacağını da açıkçası oldukça merak ediyoruz.

2.8 cm uzunluğunda olacak olan kulaklıkların üst kısmı kulağın üst bölgesinde dikey olarak dururken, hoparlör alanı ise kulak kanalında duracak. Bu sayede ürünün kulaktan biraz daha az çıkıntılı duracağı ve daha kompakt olacağı ifade ediliyor. Tiz, orta ve düşük sesler için Galaxy Buds’ta iki hoparlör olacağı ve subwoofer benzeri bir dış kanalın ise ses kalitesini artıracağı ifade ediliyor. Arka plan gürültü önleme özelliğinin olmadığına da dikkat çekiliyor. Bunu gösteren ise silikon eklentilerin olmaması.

Tasarım geliştirme sürecinin şu an için çok başlarında olunduğu ve tasarımın daha çok değişebileceğinin altı çiziliyor. Yeni nesil Galaxy Buds’ın Galaxy Note 20 serisi ile yazın veya sonbaharda tanıtılabileceği düşünülüyor.

İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Buds+ Kulaklık İncelemesi