Anasayfa Haber Assassin’s Creed ve Far Cry Serisi GeForce Now’a Katıldı

Assassin’s Creed ve Far Cry Serisi GeForce Now’a Katıldı

GeForce Now

GeForce Now bir yandan kan kaybederken diğer yandan yeni oyunları kütüphanesine eklemeye devam ediyor.

NVIDIA’nın GeForce Now oyun akış hizmetinde hareketli saatler yaşanmaya devam ediyor. Yakın zaman önce Microsoft Xbox Game Studios, Warner Bros. Interactive Entertainment, Codemasters ve Klei Entertainment gibi önemli yayıncıların oyunlarını geri çektiğini sizlerle paylaşmıştık.

Hizmetin başladığı ilk günden bu yana NVIDIA, yayıncılarla çeşitli anlaşmazlıklar yaşamıştı. Diğer yandan Ubisoft ve Epic Games gibi devler de desteğini dile getirdi. Ubisoft bu sözünde duruyor ve oyunlarının GeForce Now üzerinden oynanmasına izin veriyor.

Son güncelleme ile NVIDIA, Ubisoft’un Assassin’in Creed ve Far Cry serisindeki tüm oyunların GeForce Now aracılığıyla yayınlanmasına izin verdiğini doğruladı. Böylece bu oyunlar Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, For Honor ve Watch Dogs gibi diğer Ubisoft oyunlarının arasına katıldı.

Yeni oyunlar Mayıs ayı sonuna kadar gruplar halinde kütüphaneye eklenecek. Şirket, önümüzdeki günlerde yeni oyunların ekleneceğini belirtiyor ve sorun yaşanan yayıncıların geri geleceğini düşünüyor.

“Gelecek haftalarda hizmete katılacak daha fazla Ubisoft oyunu olacak. NVIDIA ayrıca Epic Games, Valve, Bungie, Bandai Namco ve diğer yayıncılardan da destek almaya devam ediyor. Bu arada, diğerleri de değerini anlamaya devam ettikçe oyunlarını geri getirecek.”

Milyonlarca kişi tarafından tercih edilen oyun servisi hakkındaki yeni haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Facebook Gaming Mobil Uygulaması Yayınlandı