Anasayfa Haber Facebook Karanlık Mod Görüntüleri Sızdırıldı

Facebook Karanlık Mod Görüntüleri Sızdırıldı

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Facebook karanlık mod görüntüleri ortaya çıktı.

Daha önceden Instagram ve WhatsApp uygulamaları için karanlık tema özelliğini yayınlayan sosyal medya devi, şimdi de Facebook uygulaması için benzer özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Son yayınlanan raporlarla beraber Facebook’un iOS için test ettiği Facebook karanlık mod özelliğinin görüntüleri sızdırıldı.

9to5mac tarafınca servis edilen görüntülere göre, Facebook’a gelecek olan temanın arka planında siyah yerine gri tonlarının kullanıldığını görmekteyiz. Bunun dışında uygulamadaki ikonlar ve logolar için siyah renginin tercih edildiğini de belirtmekte yarar var.

iOS için Facebook Karanlık Tema Özelliği

Tasarım konusunda da bir takım değişiklikleri iOS kullanıcılarına sunacak olan şirket, bu kısımda ise daha çok minimalist bir tasarım anlayışını benimsiyor. Halihazırda iOS için test edilen özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Ancak Facebook’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgilere göre bahsi geçen temanın en kısa süre içerisinde iOS kullanıcıları için yayınlanacağı tahmin ediliyor. Bu süreçte App Store üzerinden güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: WhatsApp Grup Video Görüşme Kişi Sınırı İki Katına Çıktı