Anasayfa Haber Google, Yeni İçerikleri Görüntüleme Sorunları Yaşadı

Google, Yeni İçerikleri Görüntüleme Sorunları Yaşadı

Google, içeriklerin dizinlenmesi ve aramalarda görüntüleme konusunda problemlerle karşı karşıya kaldı.

Arama motoru devi Google, görünüşe bakılırsa yeni içerikleri dizinlere eklerken çeşitli sorunlar yaşıyor. Kullanıcılar, dünya üzerindeki birçok web sitesi üzerinden haber ve makaleler bulmaya çalıştığında içeriklerin Google üzerinde görüntülenmediğini dile getiriyor.

Örneğin araçlar üzerinden son 1 saatlik dilim seçildiğinde, Technopat (herhangi bir site olabilir) dizinlerinin Google’da yer almadığı görülüyor. Şirket, geçmişte de dizine ekleme sorunları yaşamıştı ve sonuncusu geçen yıl olmuştu.

Şirket bu durumun farkında ve sorun gerekli kişilere iletildi. Hatta Danny Sullivan Twitter’da bununla ilgili bir şikayete yanıt verdi.

Yeni içerik trafiğine ve son dakika haberlerine bağlı bir iş ile uğraşıyorsanız bu haber sizin için önemli olabilir. Yapılan bazı yorumlarda ise sorunun nispeten çözüldüğü belirtiliyor. Eğer buna benzer bir sorun yaşıyorsanız sorun global ve üzerinde çalışılıyor diyebiliriz.

İlginizi çekebilir: Microsoft Flight Simulator Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.