Anasayfa Haber The Last of US Part II Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Last of US Part II Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Last of Us Part II çıkış tarihi

COVID-19 salgını yüzünden süresiz olarak ertelenen The Last of Us Part II çıkış tarihi belli oldu.

Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan The Last of Us Part 2 ve Ghost of Tsushima’nın çıkış tarihleri COVID-19 salgını nedeniyle ertelenmişti. Ancak bugün PlayStation Blog üzerinden paylaşılan bilgiler ile beraber Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part II çıkış tarihi yeniden açıklandı.

Sony tarafından yapılan resmi açıklamaya göre her iki oyunun da arka arka piyasaya çıkacağını görmekteyiz. Bu kısımda yapılan açıklamada merakla beklenen The Last of Us Part 2’nin 19 Haziran’da, Ghost of Tsushima’nın ise 17 Temmuz tarihinde piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

PlayStation Blog üzerinden konuyla ilgili bir takım açıklamalarda bulunan Worldwide Studios Başkanı Hermen Hulst ise COVID-19 salgını nedeniyle oluşan olumsuz koşullara rağmen çalışmaya devam eden Sucker Punch Productions ve Naughty Dog ekiplerine teşekkürlerini iletiyor.

Ekiplerin olumsuz koşullara aldırış etmeden üst düzey bir performans sergilediğine de dikkat çeken Hulst, şimdiden oyuncuların her iki oyuna da nasıl tepki vereceğini merak ettiğinin de altını özellikle çiziyor.

The Last of Us 2 Fragmanı: 

Ghost of Tsushima Fragmanı:

İlginizi çekebilir: Far Cry 3’ün Sevilen Karakteri Vaas Montenegro Geri Dönebilir