Anasayfa Haber Assassin’s Creed Valhalla Fragmanı Yayınlandı

Assassin’s Creed Valhalla Fragmanı Yayınlandı

Assassin's Creed Valhalla fragmanı

Geçtiğimiz gün resmi duyurusu gerçekleştirilen Assassin’s Creed Valhalla’nın şimdi de resmi fragmanı yayınlandı.

Oyuncular tarafından merakla beklenen Assassin’s Creed Valhalla fragmanı sonunda yayınlandı. Oyuncuları Viking döneminin vahşi çağına götürecek olan yapımın ilk fragmanı birbirinden heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapıyor.

Bugün yayınlanan fragman ile beraber resmi olarak duyurulan yeni Assassin’s Creed oyununun 2020’nin sonlarına doğru PC, Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkışını gerçekleştireceği açıklandı.

Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından geliştirilen oyunda bizleri Eivor’un destanı karşılıyor. Orijinal serinin birkaç yüzyıl öncesini ele alacak olan oyun, haberin başında da belirtiğimiz gibi Viking dönemini konu edinecek.

Bununla birlikte oyunculara eşsiz bir Viking deneyimi sunacak olan yapımcı firma, serinin daha önceki oyunlarına kıyasla daha farklı bir oyun deneyimini de oyunculara sunmayı hedefliyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri yeni Assassin’s Creed oyunun fragmanı ile baş başa bırakalım.

Assassin’s Creed Valhalla fragmanı:

İlginizi çekebilir: PlayStation Plus Mayıs 2020 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.