Anasayfa Haber Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Assassin's Creed Valhalla çıkış tarihi

Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayınlanan Assassin’s Creed Valhalla’nın merak edilen çıkış tarihi sızdırıldı.

Oyuncuları Viking döneminin vahşi çağına götürecek olan Ubisoft, bildiğiniz üzere Assassin’s Creed Valhalla’nın ilk fragmanını 30 Nisan günü yayınlamıştı. Yayınlanan fragman ile beraber oyuncuları bir hayli heyecanlandıran şirket, aynı zamanda birçok yeni oyun mekaniğinin de oyunculara sunulacağını açıklamıştı. Bugün ise Reddit üzerinden yapılan sızıntıyla beraber merak edilen Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi belli oldu.

Reddit üzerinden bir perakendeci tarafından paylaşılan ve kısa süre içerisinde kaldırılan bilgilere göre serinin yeni oyunun 16 Ekim Cuma günü satışa sunulacağını görmekteyiz. Şimdilik, Ubisoft cephesinden Assassin’s Creed Valhalla çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat yapımcı firmaya yakınlığı ile bilinen birçok kaynağın 16 Ekim 2020 tarihini doğruladığını da belirmekte yarar var.

Assassin's Creed Valhalla çıkış tarihi ve fiyatı

Assassin’s Creed Valhalla Fiyatı Belli Oldu

Yaşanan bu gelişmenin haricinde bildiğiniz üzere yeni Assassin’s Creed oyunun fiyatı da geçtiğimiz hafta resmi olarak açıklanmıştı. Son zamanlarda Türkiye pazarına yönelik ciddi atılımlarda bulunan yapımcı firma, Valhalla’nın Standart Edition paketini 269 TL‘den başlayan etiket fiyatıyla beraber satışa sunulacağını müjdelemişti. Bahsi geçen oyunun fiyatlandırılmasını ise hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Standart Edition – 269 TL
  • Gold Edition – 449 TL
  • Ultimate Edition – 495 TL

İlginizi çekebilir: Prince of Persia 6 Geliyor

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.