Anasayfa Haber Bloodborne PC Platformuna Geliyor

Bloodborne PC Platformuna Geliyor

Son paylaşılan raporlara göre Bloodborne’un halihazırda PC için geliştirildiği iddia edildi.

2015 yılında PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen ve satış rakamları ile oyun sektörüne damgasını vuran Bloodborne ile ilgili bugün sürpriz bir gelişme yaşandı. Güvenilir kaynaklarca elde edilen bilgilere göre Bloodborne PC için piyasaya sunulabilir.

Bloodborne’un geliştirici ekibine yakınlığıyla bilinen Twitter kullanıcısı, Bloodborne’un halihazırda PC için geliştirildiği belirtti. From Software ekibinin son zamanlarda Bloodborne’un PC versiyonu için çalışmalar yürüttüğünü de ifade eden Twitter kullanıcısı, aynı zamanda söz konusu yapımın 1 yıl sonra piyasaya sunulabileceğini de müjdeledi.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda Detroit: Become Human, Horizon Zero Dawn ve Death Stranding gibi birçok özel oyun halihazırda PC için duyurulmuştu. Yaşanan bu gelişmelerin hemen ardından bu oyunların arasına yakın zaman içerisinde Bloodborne’un da dahil olacağı düşünülüyor.

Şimdilik Sony ve From Software cephesinden herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda, oyunun PC versiyonunun önümüzdeki aylarda resmi olarak duyurulması bekleniyor.


İlginizi çekebilir: Video Oyun Satışları Pandemi Sırasında Rekor Seviyeye Ulaştı